בוגרת תואר שני בניהול סכסוכים ומשא ומתן מאוניברסיטת בר־אילן ואשת מקצוע מובילה בתחום של גיוון והכללה. נוסעת ללמד את השפה הערבית בבארד קולג': "בתואר השני הבנתי ששפה היא גשר בין תרבותי ואני מיישמת זאת בעבודתי ובחיי היומיום. במסגרת העבודה שלי אני מלווה מעסיקים במגזר העסקי בתחומים כגון הטמעת השפה הערבית (ללא דוברי ערבית), היכרות עם התרבות הערבית ויכולת העברת מסרים בשפה הערבית שתורמת לתקשורת יעילה עם קולגות בארגונים ועם קהל היעד מהחברה הערבית.  כדי לייעל את תהליך רכישת השפה אני מאמינה שיש צורך באינטראקציה חברתית והרחבת אוצר המילים בשילוב עם תרגילים פרקטיים לשיפור טכניקת הלמידה."

בוגרת תואר ראשון בתולדות האמנות וספרות אנגלית מאוניברסיטת תל אביב. עובדת כדיג׳יי, אוצרת ומפיקה של תוכן אמנותי בפרויקטים שונים, ובשנתיים האחרונות מנהלת את מחלקת השיווק של התדר (TEDER). נוסעת ללימודי תואר שני באוצרות באוניברסיטה לאמנות ויזואלית בניו יורק (SVA): "אני נוסעת ללמוד אוצרות כי אני שואפת לייצר חיבור בין תחום העיסוק הנוכחי שלי בעולם המוזיקה ובחיי הלילה, לבין עולם האמנות החזותית. אני מקווה לייצר חוויות בין־תחומיות שיביאו קהל צעיר יותר ומגוון יותר למוסדות התרבות, ובמקביל למצוא דרך לשלב תוכן יצירתי ושיח ביקורתי בסביבה של מוקדי בילוי עירוניים."

בוגרת תואר שני בספרות אנגלית מאוניברסיטת חיפה. עובדת כמורה לאנגלית בבית ספר תיכון במג׳ד אל כרום, ונוסעת ללמד את השפה הערבית באוניברסיטת ניו המפשייר: "אני מתכוונת להשתמש בכישורי ההוראה שרכשתי כמורה לאנגלית כדי ללמד את השפה הערבית. אני מכירה היטב את המכשולים שניצבים בפני מי שרוצה ללמוד שפה חדשה, לכן אשתדל לשלב את לימודי השפה המעשיים עם פעילויות והסברים על התרבות הערבית במטרה להפוך את הלימודים למהנים יותר. אני בטוחה שזו תהיה חוויה משמעותית עבור התלמידים וגם עבורי."

בוגרת תואר ראשון בהנדסת מכונות מהטכניון ומהנדסת בקרה באלביט. נוסעת ללימודי תואר שני בהנדסת מכונות ב־MIT: "אני נוסעת במטרה לחקור ולהרחיב את הידע שלי בחדשנות רפואית, וכדי לשפר את הבריאות ואת איכות החיים של אנשים באמצעות טכנולוגיה. נחשפתי לתחום לאחר שהובלתי צוות בתוכנית "ביודיזיין ישראל", שמכשירה אנשי מקצוע ביזמות רפואית, ובהמשך לעבודתי שהתמקדה במכשור רפואי ובהערכת ביצועים רפואיים באמצעות חיישנים." 

דוקטורנט למדע המדינה באוניברסיטת תל אביב. נוסע לאוניברסיטת רוצ'סטר במסגרת תוכנית המצטיינים בהוראה כדי לחקור את יחסי הגומלין בין חינוך לדמוקרטיה: "בעבודתי אני נתקל במצבים רבים בהם המסרים שאנחנו המורים מעבירים לתלמידות ולתלמידים באופן בלתי מכוון, ולרוב גם לא־מודע, גורמים לפגיעה בתודעה, בערכים ובהתנהגות שלהם כאזרחים במדינה דמוקרטית. אני טוען כי למסרים סמויים אלו יש השפעה עמוקה יותר מאשר לכל תוכנית לימודים מפורשת, ושעלינו להציף את המסרים הסמויים הללו אל פני השטח כדי להתמודד באופן יעיל ואותנטי עם האתגרים העמוקים ביותר של הדמוקרטיה בימינו." 

בוגר תואר ראשון בארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום מאוניברסיטת תל אביב ובעל תעודת הוראה בלימודי ארץ ישראל ממכללת בית ברל. נוסע ללימודי תואר שני ב-Museum Anthropology באוניברסיטת קולומביה: "אני נוסע ללמוד Museum Anthropology על מנת להעמיק את הידע שלי בתחום שהוא התשוקה שלי מאז נעוריי, וגם תחום העיסוק שלי ב־15 השנים האחרונות. באמצעות הכלים שארכוש אוכל לתרום יותר לפיתוח החברה בתחום המורשת המשותפת לכלל תושבי האזור ובמיוחד בחברה הערבית (בכוונתי גם למורשת מוחשית וגם לבלתי מוחשית). ברצוני לעזור לחברות מקומיות לספר את הסיפור שלהן בכוחות עצמן ולחבר את המורשת הלוקלית לכלל המורשת האנושית.

בוגר תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב, ופעיל חברתי ופוליטי. נוסע ללימודי תואר שני במשפטים באוניברסיטת הרווארד: "אני מעוניין להמשיך ללימודים מתקדמים במשפטים בתקווה להפוך לחוקר בין־תחומי המשלב בין משפט, חברה וטכנולוגיה. אני עושה זאת מתוך ההבנה שעולם המשפט דומה באופיו למטריקס (כן־כן, הסרט) - כלומר רשת שמניעה ומעצבת את החברה, אבל באופן שבו לא כולם מודעים להשפעתה הרבה על חיינו. לכן אני מקווה לחקור ולנתח בעתיד את הדרכים השונות שבהן תחום המשפט מבנה את עולמנו ואת היחסים החברתיים שלנו."

בוגרת תואר ראשון באנגלית ולימודים רומאניים, ותואר שני בחקר סכסוכים, ניהולם ויישובם מהאוניברסיטה העברית. נוסעת ללמד את השפה הערבית באוניברסיטת פלורידה: "אני רואה בכך הזדמנות ללמוד ולהיחשף לתרבות האמריקאית ולהתנסות בשיטות הוראה שונות, ובמקביל ללמד ולחשוף אחרים לתרבות ולשפה שלי. אני מקווה ליצור שינוי חיובי ולעזור לתלמידים לפתח ראייה רחבה יותר של העולם, ולהבין את הדרכים השונות שבהן השפה משפיעה עלינו."

בוגרת תואר ראשון במשפטים ופסיכולוגיה מאוניברסיטת תל אביב. נוסעת ללימודי תואר שני במשפטים באוניברסיטת פנסילבניה: "במסגרת לימודיי ועבודתי בתחומי הליטיגציה והתובענות הייצוגיות והפרטיות, נחשפתי לכוחו של המשפט לעצב ולחולל שינוי בחברה ובעולם. לכן אני נוסעת ללימודי תואר שני במשפטים בארה"ב מתוך רצון לרכוש כלים ולהרחיב את הידע המעשי והאקדמי שלי. אני שואפת להמשיך ללימודי דוקטורט ולהשתלב בעולם האקדמיה והמחקר."

בוגרת תואר שני באקולוגיה ושמירת טבע מאוניברסיטת תל אביב. נוסעת ללימודי תואר שני נוסף במדיניות ציבורית באוניברסיטת הרווארד: "ההתמחות שלי היא בתחומים של משבר האקלים וכלכלה מעגלית. אני נוסעת ללימודי המשך כדי לחדד ולשפר את כישוריי בתחום המדיניות הציבורית הסביבתית. במטרתי ללמוד גישות חדשניות בנושאים בהם אני מתעניינת ובתקווה להשפיע על הקהילה שלי בשנים הבאות. בתחום הכלכלה המעגלית העניין הגדול ביותר שלי הוא בחקלאות. אני רוצה לפתח ולעצב חשיבה חדשנית שתשפיע על ניצול ושימוש מקסימלי של משאבים, יצירת מוצרים נלווים ושימוש בפסולת החקלאית ליצירת מוצרים נוספים או השבתם לטבע."