עמיתי פולברייט ועמותת ידידי פולברייט ישראל

עם סיום התכנית, עמיתי פולברייט יתבקשו לפעול כשגרירי רצון טוב של תכניות עמיתי פולברייט, לשוחח על חוויותיהם עם אחרים, לפרסם את תכניות העמיתים בין חבריהם לעבודה וללימודים ובקרב מועמדים פוטנציאליים, וליטול חלק בפגישות היכרות והכוונה עם מועמדים חדשים שיתקיימו באזורם. העמיתים יוזמנו לקחת חלק בפעילויות ובאירועים שוטפים של הקרן ומעת לעת אף ישתלבו בתהליך בחירת העמיתים החדשים.

 

עמותת ידידי פולברייט ישראל   

 

קרן חינוך ארה”ב-ישראל מתגאה בעמיתיה. עמיתי תכניות פולברייט מחזיקים בתפקידי מפתח במגזרים השונים של האקדמיה, הכלכלה והחברה בישראל. הקמנו את אגודת הידידים במטרה ליצור קהילה חיה ותורמת של עמיתים המשלבים מצוינות אקדמית עם מחויבות חברתית.

תכנית עמיתי פולברייט מבקשת לפתח קָדֶר של אקדמאים ואנשי מקצוע ולנצל הזדמנויות רישות בין עמיתי התכנית ובינם לבין מעגלים אקדמיים, משרדי ממשלה, עמותות והתעשייה. העמיתים משמשים מנטורים לעמיתיהם הצעירים המבקשים לפתח קריירה וליזום יוזמות חדשות. תכנית העמיתים מייצגת את מיטב המוחות ואת הנכונות להשקיע בעתידה של החברה.

 

ב-17 ליולי 2015, באסיפה הכללית האחרונה של ידידי הקרן, נבחרו חברי ועד ההנהלה הבאים: גב' סמדר אלחנני, ד"ר אלכסנדר קידר, ד"ר  איריס רסולי, ומר גורי זילכה.

למעורבות בעמותה ויצירת קשר מוזמנים לפנות אל דבורה קאופמן, רכזת עמותת ידידי פולברייט ישראל, [email protected], 03-521-3808

 

עמיתי התוכניות המעוניינים לעדכן את פרטיהם או להצטרף לפעילות העמותה מוזמנים למלא את הטופס הבא.